Tırnak Kaplıca Kızlar Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Sürüm 3.4.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici RoyalGames
Tırnak Kaplıca Kızlar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın ojelerin renkli dünyasından eğlenceli bir tura çıkmasını ve çok heyecanlı vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Tırnak Kaplıca Kızlar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın ojelerin renkli dünyasından eğlenceli bir tura çıkmasını ve çok heyecanlı vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ojeleri seven kızlarınız bu mükemmel oyunu çok severek oynayacaklar.

Tırnak Kaplıca Kızlar Oyunları oyununda kızlarınız bir manikürcü ve tırnak sanatçısı olacaklar. Gelen müşterisinin lekelenmiş ve bakımsız kalmış olan ellerini ilk olarak temizleyecekler. Sonra ona güzel bir el bakım maskesi uygulayacaklar. Sonra özel krem ve pudralar ile onun ellerine bakım yapacaklar. Sonra da ona manikür yaparak tırnaklarını şekillendirecekler.

Sonra da onun tırnaklarını süslemeye başlayacaklar. Oyunun menüsünde bulunan birbirinden canlı renklere sahip olan renk yelpazesinden istediği renklere sahip olan ojelerden dilediğini onun tırnaklarını boyayacak ve birbirinden güzel tırnak süslemelerinden istediklerini seçip onun tırnaklarına uygulayacaklar. Son olarak da yüzük ve bilezikler ile onu süsleyerek onun mükemmel ellere kavuşmasını sağlayacaklar.

Tırnak Kaplıca Kızlar Oyunları indir